Workshop na míru

Business networking aneb jak získat nové zákazníky díky osobním vazbám 

Business networking je způsob získávání nových kontaktů a jejich následná aplikace při vytváření obchodních příležitostí. Jeho náplní je seznamování lidí, kteří si mohou být vzájemně nápomocni, udržování dlouhodobých kontaktů a budování vlastní obchodní sítě.

Zkuste business networking. Naučte vaše zaměstnance aktivně využívat networking pro navazování nových kontaktů – nových potenciálních zákazníků nebo obchodních partnerů.

Networking vám pomůže: 

A jaká je další skrytá přidaná hodnota?

 • Ušetříte –  nebudete muset využívat nákladný marketing, který vám už nefunguje jako dříve.
 • Získáté nové zákazníky – díky kontaktům si otevřete dveře tam, kam byste se nikdy za normálních okolností nedostali.
 • Z vašich stávajích zákazníků se stanou loajální zákazníci díky osobním vazbám s vašimi zaměstnanci.

Pro koho je workshop určený?

 • Pro každého, kdo se chce naučit navazovat lépe kontakty.
 • Pro obchodníky, kteří řeší akvizici nových zákazníků, obchodních partnerů či potřebují prohloubit vztah se stávajícími zákazníky.
 • Pro každého, kdo se chce naučit lépe prezentovat.

Co se na workshopu dozvíte?

 •  Základy networkingu a jeho filosofie.
 • Tipy a triky na efektivní networking aneb jak díky networkingu získat nové zákazníky.
 • Jak si vybudovat kvalitní a významné vztahy s potenciálními obchodními partnery a klienty.
 • Reference aneb jak se nenabízet, ale nechat se doporučit.
 • Chyby v networkingu a jak se jich vyvarovat.
 • Sales pitch aneb jak se správně představit a udělat dojem.
 • Small talk aneb jak navázat kontkakt.
 • Tvorba vlastní networkingové strategie.
 • Kam za networkingem v Praze.

Jak workshop probíhá?

 • Teoreticko-praktickou formou – aktivní zapojení účastníků

Workshop je možné připravit na míru, a to od 4-hodinového až po doudenní workshop. Na základě časových možností a podle počtu účastníků se lze zaměřit hlouběji na určité části workshopu (např. tvorba networkingové strategie nebo vylepšení sebeprezentace). Ideální počet účastníků workshopu je mezi 7 až 12 lidmi.

Informace:

Chcete naučit vaše zaměstnance využívat networking pro akvizici nových zákazníků a prohloubení vztahů se stávajícími zákazníky? Více informací o networkingovém workshopu na míru získáte na schanova@schanova.com nebo 606 771 767.

Reference

„Lenku jsem pozvala na jedno ze setkání v prámci PR neFORMAL organizované PR Klubem. Jejím úkolem bylo přiblížit členům Klubu networking a navazování obchodních vztahů. Musím říci, že její profesionalita mne velice příjemně překvapila. Prezentaci měla připravenou na míru našim požadavkům, přizvala si k sobě i specialistku na mezilidskou komunikaci a celou dobu se chovala velice mile a lidsky. Dle feedbacku účastníků mohu říci, že většinu její přednáška a praktická cvičení navnadila ke zlepšení svého osobního image a intenzivnějšího navazování vztahů. Děkuji jí moc, že přišla a vše zvládla na jedničku.“ Hana Pavlínová, Člen exekutivního týmu, PR Klub a PR specialista, Adison (Workshop pro členy PR Klubu 17.4.2014)

„Workshop mohu jedině doporučit, skvělé vedení Lenky i Moniky jen ukázalo jejich odbornost a profesionalitu v oblasti networkingu. Posunulo mne to hlavně v tom, že jsem si konečně ujasnila, jak svoji práci prezentovat efektivněji, tak aby ji všichni rozumněli. Skvělá byla i interaktivní cvičení během semináře, která byla zábavná, ale zároveň i poučná. Odnáším si nejen skvělé zážitky, ale také větší jistotu v prezentaci sebe sama. Děkuji!“ Nikola Šraibová, Kouč 

Workshop na téma Networking pořádaný Lenkou Schánovou pro studenty České zemědělské univerzity ve spolupráci s Manažerským klubem při PEF ČZU byl velmi přínosný. Vzbudil výrazný zájem. Studenti si odnesli cenné rady, zároveň si včas uvědomili, že není čas otálet s tvorbou vlastní networkingové sítě a začnou na ni intenzivně pracovat. Paní Schánová byla velmi příjemná a zkušeně nás provedla workshopem.“ Eva Bergmanová, stážistka v Manažerském klubu při PEF ČZU (Workshop pro členy Manažerského klubu na ČZU: Networking, 8.4.2014)

„Networkingové školení, které pro naší Komunitu Lenka zorganizovala mi otevřelo oči do světa networkingu, vyvolalo mojí touhu se mu více věnovat a navíc poskytlo praktické tipy do začátku. Lenka je v tomto oboru profesionálka a už se těším, až se zúčastním i některé z jejích akcí Business & Pleasure.“ Michal Škoda, člen rady Komunity vedlejší specializace Marketing při VŠE (Worskhop pro studenty VŠE: Business networking aneb jak se stát dobrým networkerem, 15. dubna 2014)

„Ahoj Lenko, chci ti poděkovat za přednášku, tvá přednáška byla pro mne inspirující a velmi kvalitně podána. Měla náboj, byla energická a velmi mne bavila.“ Prof. Martin Litvák, design architekt, Inex Interiér s.r.o. (Workshop pro členy PR klubu: Naučte se navazovat obchodní kontakty. Zlatý středník se blíží. 17. dubna 2014)

DSC_1783

S NÁMI SE NEMUSÍTE BÁT NAVAZOVAT NOVÉ KONTAKTY