INFORMACE

Chci získat více informací o NETWORKINGOVÝCH AKCÍCH ŠITÝCH NA MÍRU

Networkingové a teambuildingové akce šité na míru

DSC_1783Jistě jste to už někdy zažili – dostali jste pozvání na luxusní večírek, degustaci či klientskou akci a výsledek nebyl valný. Interiéry příjemné, vytříbené jídlo a pití, luxusní dárky a všude spousta lidí, tak proč se Vám tam nelíbilo? Třeba proto, že akce nebyla správně pojata. Například hrála příliš hlučná hudba, po příchodu se Vás nikdo neujal, nikdo Vás nepředstavil organizátorovi ani dalším hostům a cítili jste se nesví a osamělí. Nezbylo tedy nic jiného, než objednat si skleničku u dokonale upraveného barmana a očekávat známou tvář, která by trapnou situaci zachránila.

Osobě to děláme jinak. Výše popsanou situaci na mých akcích nezažijete, protože dobře víme, že přesně toto navozuje negativní pocity. Pod naší taktovkou se každému jednotlivci věnujeme hned po příchodu, zasvětíme ho do programu, seznámíme s ostatními hosty a usadíme na jeho místo. Nepreferujeme vyslovený luxus, ale efektivitu setkání a příjemný zážitek z akce. U nás mají všichni vždy zajištěnou zábavu, která je vtáhne do děje a hravě zapojí do interakce s ostatními. Nenudí se, jsou aktivní, protože aktivní jsme i my, a chutné drinky pro ně nejsou náplastí na nevydařený večer, ale pouze doplňkem k přínosné konverzaci s novými známými.

• Organizujete firemní akci a Vaši zaměstnanci se osobně téměř neznají?
• Organizujete akci pro lidi, kteří se mezi sebou téměř neznají?
• Chcete umožnit účastníkům Vaší akce, aby navázali nové obchodní, pracovní i soukromé kontakty?
• Chcete vylepšit Vaší firemní kulturu a seznámit tak své zaměstnance napříč odděleními?

Ušijeme Vám networkingovou nebo teambuildingovou akci přímo na míru:

Umožněte Vašim zaměstnancům, firemním partnerům či klientům seznámit se osobně, a to bez studu a strachu. Dejte příležitost zaměstnancům se vzájemně poznat, seznámit se s vedením, a to jinou formou, než při poradách nebo ročních hodnocení. Jistě tím posílíte firemní kulturu a rozšíříte obzory jednotlivců. Během jedné či dvou hodin seznámíme každého s každým a to zábavnou a neotřelou formou, která na míru zapadne do konceptu Vaši firemní filosofie. Večer bude mít zcela jiný nádech. Účastníci mohou těžit z kontaktů a zážitků po celý život, protože jistě naleznou nové přátele či partnery a budou schopni spolu lépe komunikovat na osobní i pracovní bázi.

Průběh akce:

Jedná se o organizovanou networkingovou akci, během které se účastníci seznamují v menších skupinách. Tyto skupiny se několikrát během večera mezi sebou promíchají tak, aby člověk potkal vždy nové tváře.

Akce je vhodná například pro vánoční večírky jako zahajovací překvapení, které rozhýbe dění a rozváže jazyky.
V případě, že máte zájem se přijít na některou z našich akcí podívat či získat bližší informace, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Pevně věříme v osobní kontakt, proto prvním krokem k potenciální spolupráci si s Vámi rádi sjednáme nezávaznou konzultaci, abychom zjistili, zda a jak Vám můžeme být nápomocni.

Reference:

„Velice ráda bych Vám poděkovala za Vaši pomoc s networkingem našich klientů, který obohatil setkání klientů Regus. Toto zpestření se setkalo s pozitivním ohlasem a mnoho účastníků navázalo nové kontakty. Osobně mám báječný pocit z tohoto úspěchu. Doufám, že tato spolupráce nebyla naše poslední. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho úspěchů.“ (Gabriela Sarah Gasková, Regus, General Manager Burzovní Palác)

„Děkujeme za velmi příjemné, obohacující a profesionálně připravené networkingové odpoledne, které poskytlo lidem bez zaměstnání jedinečnou příležitost dostat se do společnosti, získat nové kontakty a snad i přátele. Velmi si vážíme ochoty Lenky Schánové uspořádat tuto akci pro lidi se specifickými potřebami a doufáme, že nebyla poslední.“ (Lívie Mandáková, metodik, EpiStop, odkaz na článek)

S NÁMI SE NEMUSÍTE BÁT NAVAZOVAT NOVÉ KONTAKTY