Investiční diskusní večery

P-23

O další akci Vás budeme brzy informovat

INVESTIČNÍ DISKUSNÍ VEČER patří do série pravidelných setkání, během nichž jsou rozebírány aktuální investiční příležitosti. Jedná se o unikátní akci, která je nejen prostředkem k nabytí nových znalostí a získání přehledu o aktuálních investičních příležitostech, ale zároveň nabízí prostor pro networking, díky němuž se mohou seznámit odborníci i laici, jejichž předmět zájmu je totožný: investice.

PROGRAM diskuzních večerů je jednotný:

 • představení aktuálních a zajímavých investičních příležitostí,
 • rekapitulace důležitých událostí uplynulého období,
 • prezentace informací o nejbližších plánovaných investičních událostech,
 • prostor k projednání s odborníky a ostatními účastníky vlastní investiční strategie.

V průběhu akce je vymezen prostor, kdy máte možnost s ostatními účastníky a odborníky projednat své osobní investiční strategie. Aby každý ze zúčastněných měl dostatek času řádně probrat vše, co ho zajímá. Kapacita těchto večerů je omezena na počet 25 osob.

Proč se zúčastnit?

 • Buďte v obraze: Nestíháte sledovat aktuální informace o investičních příležitostech? Chcete se dozvědět nejnovější investiční strategie? Diskuzní večer je místo, kde vaše otázky budou zodpovězeny.
 • Networkujte: Milujete investování, avšak vaše okolí vaši vášeň nesdílí? Seznamte se s odborníky i laiky na investiční tematiku, kteří jsou stejně investičně zapálení jako vy.
 • Vzdělávejte se: Získejte odpovědi na své dotazy. Nevíte, jak se rozhodnout v případě vlastní investiční strategie? Zeptejte se odborníků na jejich názor. Poradí vám.
 • Diskutujte: Zapomeňte na klasické semináře nebo prezentace, při nichž v tichosti sedíte, posloucháte a vaše názory či komentáře nejsou vyslyšeny. Zde máte možnost zapojit se do diskuze, komentovat, sdílet své názory, zkušenosti a vědomosti s ostatními. I jako neodborník či investiční laik můžete k tématu přispět zajímavými postřehy.
 • Buďte efektivní: Nakládejte se svým časem efektivně. Netrapte se nad stovkami reportů, článků či ukazatelů. Nenechte si již více radit od nekompetentních makléřů či finančních konzultantů. Raději proberte své konkrétní investiční příležitosti se skutečnými odborníky.
 • Vydělejte: Nedržte se při zemi, ale miřte víš. Inspirujte se investičními příležitostmi.
 • Bavte se: Neseďte sami doma, ale buďte součástí investiční skupiny. Každý se rád podělí o své zkušenosti a zajisté načerpá pár nových inspirací. A kde jinde, než s lidmi, kteří toho mají tolik společného!

Cena

 • Vstupné pro účastníky: 500 Kč

Účastník je osoba, která se zúčastní akce, avšak nemá možnost během diskuzní části vznést dotaz ohledně své osobní investiční strategie a zeptat se na názor ostatních. K tomu bude mít příležitost později v průběhu neformální networkingové části.

 • Vstupé pro VIP účastníky: 2 000 Kč

VIP účastník je osoba, která se zúčastní akce a má možnost přímo v diskuzní části vznést dotaz ohledně své investiční strategie a nechat si poradit od odborníků v rámci diskuze.

 • Vstupné pro řečníky: zdarma

Řečník  je osoba, která hovoří na předem vybrané téma (konkrétní aktuální investiční příležitosti) nebo zrekapituluje dění na trhu.

 Jak se zúčastnit?

 • Participujte jako účastník:

Zajímáte se o investování? Obchodujete na burze nebo se chystáte? Staňte se účastníkem investičních diskuzních večerů, seznamte se a nasajte atmosféru plnou zajímavých investičních informací, které posunou vaši investiční strategii s každým dalším večerem o kus dále. Je na čase přestat o plnohodnotném investování pouze snít nebo denně přemlouvat nehýbající se křivky vašich zainvestovaných titulů. Udělejte první krok!

 • Participujte jako VIP účastník:

Již jste zainvestoval? Nejste si však zcela jistý umístěním či výběrem svých investic? Potřebujete svou investiční strategii projednat s kompetentními osobami, nikoliv pouze s jedním „nekompetentním“ makléřem, který vám dokola nabízí stále to a samé? Během večera budete mít v rámci diskuze 15 minut příležitost na to, abyste projednali své obchody s odborníky. Zeptejte se na cokoliv a získejte konkrétní fundované odpovědi.

 • Staňte se řečníkem I.:

Jste makléř nebo analytik, jenž se chce podělit o své znalosti a zkušenosti s obchodováním na burze? Připravte si 10minutovou prezentaci o vámi vybraném titulu, který chcete představit ostatním jako vhodnou aktuální investici.

Jste laik, který dlouhodobě sleduje určitý titul? Máte o něm přehled, znáte každý detail a jste přesvědčen, že je to vhodná investice? Představte tento titul ostatním.

 • Staňte se řečníkem II.:

Jste osoba, která má přehled o dění na trhu? Informujte ostatní o tom, co důležitého se za posledních pár týdnů na trhu událo a jakým událostem v příštím období věnovat pozornost.

 • Zúčastněte se jako investor:

Disponujete finančním obnosem a zvažujete určitou investici? Nebo si nejste jisti, jaký konkrétní investiční nástroj vybrat? Celý večer vám jako investorovi může být přípraven na míru. Pozveme odborníky na danou tematiku, kteří s vámi jednotlivé možnosti proberou. Vyslechněte si názory, komentáře a doporučení od ne jednoho, ale několika investičních expertů, a pak se rozhodujte.

Kde získáte více informací?

Lenka Schánová 606 771 76 nebo na schanova@schanova.com

Mějte přehed o aktuálních investičních příležitostech. Buďte součástí skupiny AKTUÁLNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI na Facebooku.

POZNÁMKA:

Jsou to diskusní večery, na kterých se můžete seznámit se zástupci různých investičních společností. Cílem akce není přesvědčit účastníky, aby investovali do představených investičních příležitostí. Cílem akce je předsavit účastníkům aktuální možnosti investičních příležitostí a diskutovat s nimi o nich.

S NÁMI SE NEMUSÍTE BÁT NAVAZOVAT NOVÉ KONTAKTY