Business & Pleasure Networking

DSC_0560O další akci Vás budeme brzy informovat.

Jak se zúčastnit?

  1. Potvrďte Vaši účast emailem na schanova@schanova.com nebo vyplňte tento formulář.
  2. Vyčkejte na potvrzení Vaší registrace.
  3. Po potvrzení Vaší registrace zašlete částku (400 Kč) na číslo účtu 253766709/0300. Do variabilního symbolu napište „20150521“ a do poznámky Vaše jméno.

A koho na akci potkáte?

Seznam účastníků naleznete zde.

Čas – nejcennější věc co máme a nejvíce nedostatková položka všech zaměstnaných lidí spolu s kontakty tvoří osu našeho pracovního i osobního života. Abychom svůj čas využívali co nejefektivněji, nestačí ho pouze vyplnit různorodými aktivitami. Je nutné si pečlivě vybírat co, kdy a s kým děláme a správně vyhodnotit, jaký výsledek můžeme očekávat. Právě těchto tří bodů se drží nový networkingový projekt, který v České republice nemá obdoby. Hravě, efektivně a zcela přirozeně propojuje lidi podobného zaměření, vzdělání a postavení a to způsobem, který je přijatelný pro každého bez rozdílu pohlaví či věku.

O čem je Business & Pleasure Networking

Stručně a výstižně – seznamování na zakázku s příjemnými a inteligentními lidmi, mezi kterými je pravděpodobná souhra a vzájemná prospěšnost. V rámci akcí Business & Pleasure Networking se setkávají lidé ve velkém, aniž by na ně byl vyvíjen společenský či individuální nátlak. Bez stresu, studu či přetvářky jsou navazovány kontakty, rozhovory, vztahy a řízeným způsobem pod vedením profesionálů.

Jak to funguje?

Přijdete, představíte se v rámci své malé skupiny a pak už se jen bavíte u společného stolu. Každý účastník obdrží několik čísel a obálku, které postupně využije k různým úkolům. Je to večer plný her a dobrého pití, v rámci kterého budete plnit drobná konverzační cvičení a poznávat své kolegy a oni vás. Pokud se vaší skupině zadaří, vyhrává drinky zdarma. Přivést si můžete i sympatického kolegu či kamaráda, složení hostů se totiž neustále mění.

Kde se vzal nápad?

Samozřejmě ze zkušeností. Klasický networking slouží výhradně k rozšiřování sítě obchodních kontaktů a funguje na bázi osobní aktivity. Pokud člen sítě není sám od sebe aktivní, může kolem sebe mít stovky potencionálních klientů/obchodních partnerů, ale když je nedokáže oslovit napřímo a ve velkém, což je častý problém, nic mu nepřinesou. Na druhé straně stojí seznamky všeho druhu, které jsou obecně hodnoceny jako ponižující forma hledání partnera. Téměř nikdo, kdo je single, ale zároveň pracovně úspěšný, nechce tuto skutečnost prvoplánově přiznat a stud ho tak automaticky blokuje v navazování kontaktů. A v neposlední řadě je třeba zmínit trend dnešní doby, který není pro společnost nijak lichotivý. Klesá osobní komunikace mezi lidmi a tím i její úroveň. Kolik zajímavých lidí vlastně osobně potkáváme? V rámci dvou hodin strávených na Business & Pleasure Networking je možné poznat i několik desítek lidí, s kterými je kontakt a rozhovor zcela přirozený.

Pro koho je Business & Pleasure Networking určen?

Vzhledem ke speciálnímu zaměření tohoto projektu není určen pro každého. Pečlivě dbáme na výběr pozvaných účastníků a volíme ty, kteří odpovídají naší vlastní filosofii, tedy příjemné, úspěšné, vzdělané a inteligentní lidé, kteří pracují sami na sobě, stojí o nové kontakty a možnosti a respektují ostatní. Naším cílem je vzájemně propojovat jednotlivce na obchodní i soukromé úrovni, nikoliv podporovat klasické rychloseznamování s jediným a jednorázovým výsledkem. Umíme Vás osobně seznámit se až 50 lidmi během 2 hodin a to bez nervozity, strojenosti a přetvářky, prostě příjemně a neformálně. Krahulec foto

Jedinečnou atmosféru večera zachycuje fotograf Jan Krahulec. Fotografie z předešlých akcí naleznete zde.

 

S NÁMI SE NEMUSÍTE BÁT NAVAZOVAT NOVÉ KONTAKTY