Proč navazovat nové kontakty?

Jsem profesionál s množstvím kontaktů, které neustále rozšiřuji. Mám zkušenosti s  řadou business klubů a sítí. Díky tomu dokáži propojovat ty správné lidi navzájem, tak aby si byli oboustranně prospěšní.

Mám za sebou řadu spokojených klientů a úspěšně realizovaných projektů. Stojím o partnery, kteří jsou ochotni respektovat mé zásady a přispívat k harmonickému fungování networkingu.

Co umím a nabízím:

  • Seznámím Vás se zajímavými a příjemnými lidmi, které osobně již dobře znám. Vyvarujete se tak nepříjemnému pocitu při navázání kontaktu se zcela cizími osobami, ke kterým zatím nemáte důvěru.
  • Vyberu Vám vhodné potenciální obchodní partnery, klienty, kamarády nebo životní partnery dle Vašich požadavků a přání.
  • Díky mým službám proniknete do networkingových skupin po celé Praze a rozšíříte si svoji pracovní či osobní databázi kontaktů mnohem rychleji, efektivněji a příjemněji než byste to zvládli zcela sami. Dám Vám návod, jak s networkingovou platformou pracovat a jak z ní vytěžit maximum.

Mám zkušenosti se všemi druhy networkingových akcí od obchodních snídaní, přes obchodní obědy až po večerní klasické či neformální networkingové akce. Doporučím tu správnou akci přímo pro Vás.

S NÁMI SE NEMUSÍTE BÁT NAVAZOVAT NOVÉ KONTAKTY