Bio Lenka Schánová

Lenka_Schanova
Lenka Schánová
= Vaše průvodkyně světem networkingu.

Než se Lenčinou profesí a zároveň radostí stal networking, věnovala svůj veškerý čas a talent vzdělávání. Ihned po maturitě se zaměřila na studium anglického jazyka. Nejprve v Čechách, posléze také v zahraničí. První kroky ji vedly do australského Sydney. Poté ji na rok do Čech přivedlo studium bakalářského programu na prestižní univerzitě The Universtiy of Northern Virginia in Prague, následně její kroky směřovaly do Londýna na The University of East London. V té době již začala aktivně budovat svou síť mezinárodních kontaktů. Pomohla jí i stáž na pozici Business Developer ve společnosti iTrade UK.

Po úspěšném dokončení bakalářského programu pokračovala ve studiu na letním kurzu Harvardovy univerzity v Bostonu. Další zkušenosti nabírala již v Evropě, a to na stáži Evropském parlamentu v Bruselu formou tzv. Study visit a také na Stálém zastoupení ČR při EU, při čemž zároveň rozšiřovala své vzdělání studiem MBA na Brussels Business School.

Po návratu do Čech Lenka založila vlastní společnost, která je zaměřena na zdokonalení networkingu v ČR a zvýšení jeho úrovně na celosvětový standard. Její hlavní snahou však je zavedení business networkingu do praxe. A proto napsala knihu o networkingu, která je plná praktických rad, jak uspět v networkingu.

Vynaložené úsilí se jí vyplácí, neboť během své činnosti spatřilo světlo světa několik úspěšných projektů:

Business & Pleasure Networking

Na této akci mají možnost se zábavnou a neotřelou formou seznámit lidé, zejména podnikatelé, kteří chtějí získat nové obchodní partnery, klienty nebo přátele. Video z akce naleznete zde.

Investiční diskuzní večery

Série večerů, na nichž mají příležitost se seznámit všichni, odborníci i laici, kteří sdílí jednu vášeň, a tou je vášeň pro investování. Fotografie z akcí ke slédnutí zde.

Česká investiční konference

Unikátní konference s investiční tématikou, na které řečníci z řad české investiční elity prezentují reálné investiční příležitosti. Konference je určena každému, kdo investuje nebo se k tomu chystá, chce se něčemu novému přiučit a lépe se v investičním odvětví zorientovat. Nedílnou součástí konference je také networking, který umožňuje navázání kontaktů mezi přednášejícími odborníky a návštěvníky akce. Jak taková konference probíhá můžete vidět zde.

Kromě výše uvedených projektů má Lenka ve svém portfoliu:

  • Event management se zaměřením na business networking.
  • Networkingové konzultace pro jednotlivce. 
  • Networkingové workshopy na míru.
  • Networkingové akce na míru.

Lenka je velice činorodý a všestranný člověk a ráda získává zkušenosti i v jiných oblastech než je networking. V roce 2013 se například zhostila moderování a vedení obchodní snídaně Negotium.

Lenka Schánová sama o své práci tvrdí: „Baví mě hledat vztahy a propojení mezi lidmi, kteří je na první pohled nevidí.“

FB_cover

S NÁMI SE NEMUSÍTE BÁT NAVAZOVAT NOVÉ KONTAKTY